خدمات قابل ارائه در مرکز:

1- انجام معاینات دوره ای طب کار

از مهمترین اهداف انجام معاینات دوره ای می توان به تشخیص زودرس بیماری ها و عوارض ناشی از کار ، توصیه جهت تغییر شغل و محدود نمودن کار افراد بیمار ، تعیین اثر محیط کار بر سلامت کارگران ، ارزشیابی روش های پیشگیری و ایمنی و جلو گیری از انتقال و انتشار بیماری های واگیر و غیر واگیر اشاره نمود.

به استناد ماده 92 قاون کار کلیه واحدهای موضوع ماده (85) این قانون که شاغلین در آنها به اقتضای نوع کار در معرض بروز بیماری های ناشی از کار قرار دارند باید برای همه افراد مذکور پرونده پزشکی تشکیل دهند و حداقل سالی یک بار توسط مراکز بهداشتی درمانی از آنها معاینه و آزمایش های لازم را به عمل آورند و نتیجه را در پرونده مربوط ضبط نمایند.
•    مرکز تخصصی طب کار پایش طب کار البرز با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز ، با تکیه بر دانش کادری مجرب و تجربه 10 ساله در عرصه ارائه خدمات طب کار و سلامت شغلی آماده ارائه خدمات در زمینه معاینات دوره ای صنایع می باشد.

   

2- انجام معاینات بدو استخدام/معاینات صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی

مرکز تخصصی طب کار پایش طب کار البرز  با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز و امضاء تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی در استان البرز ،مجری معاینات بدو استخدام و معاینات صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی ،در راستای اجرای ماده ۹۰ قانون تامین اجتماعی و جزء مراکز مورد اعتماد صنایع در استان البرز می باشد. کادر تخصصی مجرب، صحت و دقت در معاینات و گزارش دهی در کمترین زمان ممکنه با کیفیت، در کنار قیمت مناسب در ارائه خدمات از نقاط قوت این مرکز می باشد.